top of page

שאלות נפוצות

 • האם זה כואב?
  כן. הפגיעה כואבת מעט.. זה חלק בלתי נפרד מהחוויה והאדרנלין המלווה בה. עם זאת חשוב לדעת כי עניין הכאב מושפע ממספר גורמים עליהם חשוב להקפיד. 1- איכות הכדורים ואופן אכסנתם- אנו משתמשים בכדורים האיכותיים והטובים בעולם ושומרים עליהם מבוקרי טמפרטורה עד למשחק שלכם, מה ששומר עליהם ברמת שבירות טובה שמורידה את הכאב. 2- מהירות הירי- יש חוקים והגבלות בעולם לגבי מהירות יציאת הכדור מהקנה בפיינטבול. אצלנו הרובים מותאמים למהירות של 260FPS אשר נמצאת מתחת למהירות המקסימלית המותרת, מה שמוריד משמעותית את עניין הכאב, אך עדיין מאפשר ירי רצוף ומדוייק. הרובים אצלינו מטופלים ע"י טכנאים מוסמכים ונבדקים באופן קבוע עלמנת לשמור על נושא חשוב זה. 3- הקפדה על חוקי המשחק- אצלינו השופטים נמצאים איתכם בתוך המגרש, עוזרים בניהול המשחק, ומקפידים על נושא הבטיחות וטווחי הירי.
 • איזה סוגי רובים יש?
  אנחנו משתמשים ברובים מסוג tipmann 98 ו FT-50. רובי הטיפמן מדם 98 הינם הדגם הוותיק והמוביל בעולם בתחום מגרשי הפיינטבול. הרובים מספקים שילוב של אמינות רבה לצד נתוני ירי מרשימים של טווחי ירי המגיעים עד 80 מטר, וקצבי אש אשר יכולים להגיע עד ל 6-7 כדורים בשנייה (תלוי במהירות האצבעות שלכם). רובי הFT50 הינם רובים של חברת טיפמן המוסבים לירי של כדורי צבע בקליבר יותר קטן (0.50 בניגוד לרגיל שעומד על קוטר של 0.68). הקליבר הקטן מאפשר לנו לעבוד עם ילדים ולהוריד מעט את כוח הפגיעה של הכדור. כל הרובים הינם חצי אוטומטיים (כדור אחד בכל לחיצה על ההדק) טווח ירי מיירבי- 80 מטר טווח ירי מדוייק ואפקטיבי 30-40 מטר מחסנית של עד 200 כדור שיטת ההנעה - אוויר דחוס (3000psi)
 • מאיזה גיל מותר לשחק פיינטבול?
  פיינטבול בישראל מותר מגיל 10. בכל מדינה ההגבלות שונות ונובעות מהחלטות הרשויות. בארה"ב הגיל המינימלי לדוגמא הוא 10 כמו אצלינו ובגרמניה גיל המינימום עומד על 16.
 • האם צריך להזמין מראש?
  אכן כן, הפעילות דורשת הכנה מראש של ציוד רב מבחינתנו. על מנת שנוכל לספק את החוויה המושלמת, חובה להזמין מקום מראש. הזמנה מראש אפשרית בטלפון 046932226
 • האם צריך לבוא עם לבוש מיוחד?
  הפיינטבול הוא ספורט אקסטרים, אתם תרוצו,תזיעו,תקפצו ותזחלו תחת "גשם" של כדורים והאדרנלין יציף אתכם. צריך לקחת זאת בחשבון, חשוב לבוא עם נעליים גבוהות או נעלי ספורט, את כל השאר אנחנו נספק לכם. (מסכות, מכנסיים, חולצות, מגני גוף ).
 • האם הצבע יורד מהבגדים?
  חשוב לדעת- אנחנו משתמשים בכדורי צבע מאוד איכותיים, הצבע הוא פיגמנט טבעי אשר נשטף בקלות במים ואינו מחמצן או מזיק לסביבה הכדורים מלאים בפטנט של חברת G.I.Sportz הנקרא Eco Fill, מה שאומר שהכדורים הינם אקולוגים (מאושר ע"י מעבדות בארה"ב,קנדה וגרמניה) ואינם מזיקים לסביבה וכמובן יורדים בקלות מהבגדים.
 • האם צריך להגיע כקבוצה?
  אנחנו כעיקרון לא מערבבים קבוצות, זאת החלטה שקיבלנו לאחר ניסיון של שנים בתחום. כאשר תזמינו מקום, המגרש יהיה שלכם,ורק שלכם לשעה וחצי המוזמנות. -חשוב לדעת- קבוצות המינימום שלנו הם 8 אנשים. עם זאת, אנו עושים גם קבוצות מיוחדות שמונות פחות אנשים אך לכך 2 משמעויות: 1- העלות לקבוצה לא יורדת מ-800 ש"ח 2- כמות הכדורים עולה משמעותית ככל שיש פחות אנשים.
 • איזה ציוד מגן יש לכם?
  הדבר הכי חשוב בפיינטבול שתקבלו הואמסיכת מיגון איכותית וטובה, המסיכה הינה אביזר הבטיחות הכי חשוב בפיינטבול ואנו נדאג שתקבלו מסיכה במצב מצויין, ללא שריטות ואחיזה טובה, על מנת שתוכלו להנות בביטחה מהמשחק. מעבר לכך, לכל שחקן מוצע: מכנסי משחק ארוכים, חולצות ארוכות, מגני אשכים, ואפוד מיגון לבטן לגב ולחזה.
 • מה משך הפעילות?
  משך הפעילות נעה בין שעה ורבע לשעתיים. תלוי בגודל הקבוצה, סוג החבילה ובתיפקוד הקבוצה.
bottom of page